niedziela, 17 listopada 2013

Świeżuch - godny polecenia

Jakiś czas temu, pisałam Wam o pseudo śmietanie. Dziś postanowiłam pochwalić, jednego z polskich producentów. Chwalona będzie firma FigAND za swój serek homogenizowany Świeżuch. Zastanawiacie się dlaczego? Zapraszam do krótkiej lektury.

Jeśli robiąc zakupy, kierujecie się składem produktu, ten Wam się na pewno spodoba. Jest bardzo krótki i bez udziwnień. Ser twarogowy z mleka pełnego, cukier, aromat waniliowy. KONIEC. Jeśli wcześniej nie zwracaliście uwagi na skład, powiecie, przecież serek jak serek, nic specjalnego. A właśnie że nie. W 90% produktów dostępnych na rynku w serkach mamy barwniki różnego typu, zagęstniki itp.
Można inaczej? Można. A teraz moja opinia o produkcie. Osobiście bardziej nazwałabym go jogurtem niż serkiem, ponieważ jest dość lejący. Testowałam wersję waniliową i uważam że jest trochę za słodka, ale to kwestia gustu. Firma ma w ofercie jeszcze serek naturalny i truskawkowy, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Cena ok. 1,70 zł, a dostępny jest np. w Carrefourze. 
Polecam :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz