czwartek, 10 grudnia 2015

Wypożycz choinkę !

Czy wiecie, że co roku wycinanych jest 5 milionów choinek na święta? Sporo, prawda?
Ale dzisiejszym postem nie chce wywoływać tematu wycinki drzewek, gdyż doskonale zdaje sobie sprawę, że drzewka pochodzą ze szkółek i są hodowane specjalnie, aby zamieszkać w naszych domach na święta, a na ich miejsce sadzone są nowe drzewka. Dziś o tym, że można inaczej.

 
Ktoś wpadł na bardzo ciekawy pomysł. Mianowicie, aby na święta nie kupować choinki, a wypożyczyć ją. Tak, taką żywą pachnącą choinkę w doniczce, wypożyczamy na święta, ozdabiamy, podlewamy, cieszymy się nią. A gdy przychodzić moment, w którym nie jest nam już potrzebna, oddajemy ją. Dokładnie tak jak samochód do wypożyczalni. Genialne prawda? Drzewko pewnie jest wsadzane z powrotem do ziemi i rośnie sobie dalej. W mediach sporo mówiono na ten temat, ale zaznaczano, że można wypożyczyć drzewko tylko w Warszawie. Spokojnie - jest wypożyczalnia internetowa. Choinka będzie u nas do 48 godzin. Należy tylko pamiętać, aby nie zostawiać tego na ostatnią chwilę ;)


Wybór drzewek jest szeroki, a ceny na prawdę przystępne - wynajem jest sporo tańszy niż zakup. Ja jestem zachwycona tym pomysłem i szczerze polecam. Szczegóły znajdziecie tutaj.
Zdjęcia pochodzą ze strony: http://wypozyczalniachoinek.eu/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz