wtorek, 25 czerwca 2013

Lubię to ! Zielona herbata

Pewnie to będzie szok da wielu czytelników. Jednego dnia pojawią się dwa posty ! Też jestem zdziwiona, że udało mi się w końcu znaleźć czas i podzielić się z Wami moimi ekologicznymi odkryciami. 
Dziś pierwszy post z serii "Lubię to !". Postaram się chociaż raz w miesiącu przedstawić Wam nowy, ekologiczny, lubiany przeze mnie produkt. Nie zawsze będzie to produkt spożywczy. Postaram się Was czasem zaskoczyć ;)
Na pierwszy ogień pójdzie moja ulubiona herbata. Została zakupiona przypadkiem w sklepie Mark&Specner na dziale z jedzeniem, który powstał w Łodzi stosunkowo niedawno. 
Parę lat temu kupowałam podobną herbatę Liptona. Jednak ta jest zdecydowanie lepsze, zarówno w smaku jak i "w składzie".  Co więcej, bardzo zaskoczył mnie fakt, że jest to produkt ekologiczny. Wybrana przeze mnie herbata to: organiczna zielona herbata z cytryną. Poza promocją kosztuje ok. 7zł (20 torebek) - cena zbliżona na wyżej wymienionego Liptona. Na zdjęciu poniżej możecie przeczytać jaki jest jej skład i zalecany sposób parzenia. Swoja drogą, tłumaczenie troszkę trąci "google translate", no ale cóż. A że M&S jest firmą angielską, na opakowaniu znajdziemy uwagę "podawaj bez mleka". Co kraj to obyczaj ;)
Polecam stosować się do wskazówek zamieszczonych na opakowaniu. Herbata na prawdę dobra. Być może następnym razem skuszę się na inny smak. 

1 komentarz:

  1. Miałem okazję pić nie dawno taką samą herbatę i tez muszę przyznać, że była bardzo dobra :)

    OdpowiedzUsuń